Persian   |   English                           صفحه نخست    |    تماس با ما   |    درباره ما  
ورود به سایت مهراد      

جهت استفاده از امکانات سایت مهراد، می بایست عضو سایت بوده و در سایت شناسایی شوید. عضویت در سایت مهراد رایگان است، چنانچه هنوز عضو نشده اید، به صفحه عضویت مراجعه کرده و با پر کردن فرم عضویت به مهراد بپیوندید.
درصورت عضویت، شناسه و رمز عبور خود را وارد کرده و دکمه ورود را فشار دهید.

ورود به سایت      
   
شناسه:  
رمز عبور:  
  ورود خودکار
رمز عبورم را فراموش کرده ام!
     

نکته اول: با انتخاب گزینه ورود خودکار، شناسه و رمز عبور شما ذخیره شده و به مدت یک هفته برای ورود به سایت نیازی به وارد کرده شناسه و رمز ندارید. اکیداً توصیه می شود فقط در سیستمهایی از این قابلیت استفاده نمایید که فقط خودتان به آن سیستم دسترسی دارید.
نکته دوم: جهت حفظ امنیت دسترسی خود، از ذخیره کرده شناسه و رمز در نرم افزارهای Browser خودداری کنید و هرچند وقت یکبار نسبت به تغییر رمزعبور خود اقدام نمایید.
نکته سوم: آدرس ایمیل شما به منزله صندوق پستی شخصی شما تلقی شده و درصورت فراموش نمودن رمزعبور می توانید با مراجعه به قسمت بازیابی رمز عبور، بدون دانستن رمزعبور قبلی، درخواست صدور رمزعبور جدید نمایید. لذا در حفظ امنیت رمز عبور صندوق پست الکترونیک خود نیز کوشا باشید.
نکته چهارم: مهراد هیچگونه مسئولیتی در قبال سوء استفاده از رمزعبور کاربران نداشته و کاربران خود موظف به حفظ امنیت حساب خود می باشند.


 

پرداخت الکترونیک