Persian   |   English                           صفحه نخست    |    تماس با ما   |    درباره ما  
خوشبوکننده تبلیغاتی      

مجمتع چاپ مهراد با توجه به ارائه محصولات تبلیغاتی نوین و کاربردی فرم خوشبوکننده تبلیغاتی اتومبیل با امکان قالب زنی را راه اندازی نموده است.

خوشبوکننده  تبلیغاتی کاغدی اتومبیل (بوگیر ماشین- خوشبو کننده‌های کارتی، تزئینات خودرو، اکسسوری ماشین ) یکی از اشانتیون های کاربردی و موثر در صنعت تبلیغات می باشد.

این خوشبوکننده ها بصورت دو طرفه ( قابلیت دو طرح متفاوت )  چاپ شده و دارای وکیوم و مقوای پشت بوده که این وکیوم قابلیت درج تبلیغات شما را دارا می باشد.

این محصول کاملا آنتی باکتریال بوده و فضای اتومبیل و منزل را خوشبو و ضد عفونی می نماید.

رایحه خوشبوکننده ها شامل میوه های خوش عطر و گیاهان خوشبو می باشد
خوشبوکننده های ماشین یکی از محصولاتی است که علاوه بر کاربرد آن برای مصرف کننده فضای مناسبی جهت تبلیغات در اختیار شما قرار خواهد داد.

مجتمع چاپ مهراد با تکیه بر تکنولوژی روز این محصول و توجه به خواسته های مخاطب در راستای اهداف خویش همواره کیفیت خوشبوکننده ها را مد نظر قرار داده و سعی نموده محصولات تولیدی خود را با کیفیتی بالا تولید نماید.

میزان ماندگاری رایحه در خوشبوکننده های تبلیغاتی مهراد بالا بوده و توجه به بسته بندی کالا از اهمیت خاصی برخوردار می باشد.


جنس کاغذ خوشبوکننده

یکی از مهمترین مواد اولیه خوشبوکننده های کاغذی ، نوع کاغذ و کیفیت آن می باشد. بطوریکه در ایران تولیداتی مشاهده شده که نوع کاغذ خوشبوکننده مناسب تولید نبوده و فاقد قابلیت کاغذ کتان می باشد. موادی ازقبیل (واشر سرسیلندر خودرو) ، (مقوای کرجی) ، لایی کفش و ....
لازم به ذکر می باشد کاغذی که در تولید خوشبوکننده های ماشین از آن استفاده می شود نوعی کاغذ کتان است با درجه خلوص و ضخامت های متفاوت. این کاغذ دارای ترکیبی از چوب و تیکه های بسیار ریز لباسهای نخی می باشد که با تکنولوژی بسیار بالا بصورت کاغذ درآمده و بصورت رول یا شیت استفاده می شوند.  


از مهمترین نکات قابل توجه این نوع کاغذ میزان جذب مایعات (اسانس) می باشد . یعنی اساسا مواد نام برده شده در بالا نه تنها قابلیت جذب اسانس در خود را ندارند بلکه در بعضی موارد حتی ضد آب می باشند.

این محصول را به تجارت های زیر پیشنهاد میکنیم:

کارواش ها ،تولید کنندگان و خدمات خودرو ،فروشنده ها ی خودروهای سنگین ، بنگاه های ماشین ، بانک ها ، موسسات ، شرکت های خصوصی و...

برخی از نمونه کارها و نحوه بسته بندی:


برای سفارش این محصول تبلیغاتی ارزشمند با کارشناسان ما تماس بگیرید: 34151-031

برای اطلاع از نحوه طراحی خوشبوکننده تبلیغاتی اینجا کلیک کنید.

برای اطلاع از تعرفه چاپ و تولید خوشبوکننده اتومبیل اینجا کلیک کنید.

 
آمار بازدیدها  
بازدیدکننده امروز:  2064
بازدید از صفحات امروز:  11880
افراد آنلاین:  138
بازدیدکننده کل:  302714

پرداخت الکترونیک