Persian   |   English                           صفحه نخست    |    تماس با ما   |    درباره ما  
جدول رنگ چاپ مهراد      

بنام خدا

جدول رنگ مهراد

چاپ مهراد با هدف ایجاد زبان مشترک بین خود و مشتریان، در سال 1383 برای اولین بار در ایران اقدام به تولید جدول رنگ اختصاصی خود نمود، تا برای چاپ های تک رنگ و دورنگ مورد استفاده قرار گیرد. این جدول در دو نوع کاغذ گلاسه و تحریر چاپ و به مشتریان عرضه شده است.

کاربرد این جدول زمانی است که مشتری قصد دارد به صورت غیر حضوری (تلفنی یا اینترنتی) اقدام به ثبت سفارش نماید. در این صورت وی می بایست در زمان ثبت سفارش، رنگ مد نظر خود را از جدول انتخاب و کد آن را به چاپ مهراد اعلام نماید تا چاپ، بر اساس آن انجام شود. برای اطلاع بیشتر به دستور العمل طراحی رجوع نمایید.

شایان ذکر است به دلیل این که رنگ های موجود در جدول در زمان چاپ باید به صورت تجربی و با ترکیب رنگهای اصلی ساخته شده و درون ماشین چاپ ریخته شود، رنگ نهایی ساخته شده نسبت به رنگ انتخابی شما، حدود 15 درصد احتمالاً تفاوت خواهد داشت.

برای دانلود فایل «جدول رنگ چاپ مهراد» به صورت CMYK و در ابعاد واقعی اینجا را کلیک کنید. (حجم فایل : 1.75 مگابایت)

برای مشاهده این فایل باید آن را روی کامپیوتر خود ذخیره نموده و از طریق نرم افزار Photoshop ملاحظه نمایید. چون مرورگرها فایل های عکس را به صورت RGB نمایش می دهند.

اگر می خواهید در طرح چهاررنگ خود از رنگ های مشابه رنگ های این جدول استفاده نمایید، می توانید جزئیات دقیق ترکیب این رنگ ها را در این صفحه ملاحظه نمایید.

تذکر بسیار مهم :

شما باید اصل جدول چاپی در هر دو نوع تحریر و گلاسه را از چاپ مهراد دریافت نمایید. چون به دلیل تفاوت در نحوه نمایش انواع مانیتورها و LCDها و یا پرینتر ها با یکدیگر و با نمونه اصلی «جدول رنگ چاپ مهراد»، تصویر فوق یا فایل دانلودی، به هیچ وجه ملاک و معیار و قابل استناد برای چاپ نخواهد بود. گفتنی است، تصویر فوق فقط و فقط برای آشنایی کاربران با «جدول رنگ چاپ مهراد» به نمایش گذارده شده. 

پرداخت الکترونیک