Persian   |   English                           صفحه نخست    |    تماس با ما   |    درباره ما  
چاپ مهراد - چاپ کارت ویزیت      

چاپ انواع کارت ویزیت


   یکی از استراتژیک ترین و پرتیراژ ترین محصولات ارائه شده توسط چاپ مهراد، کارت ویزیت می باشد. تولید این کالا در تعداد صنعتی، علیرغم نام و ظاهر بسیار ساده اش چنان پیچیدگی ها و حساسیت هایی به خود متحمل می شود، که تنها تعداد معدودی از فعالان عرصه چاپ توانسته اند، با آن دست و پنجه نرم کرده و از پس مدیریت، نظارت کامل بر تولید، قیمت رقابتی و خدمات آن برآیند

   در این میان آنچه که بسیار حائز اهمیت است، توانایی و تعهد به حفظ کیفیت مطلوب و مرغوب، بسته بندی مناسب و توزیع دقیق و سریع کارت های تولیدی می باشد.

   چاپ مهراد علاوه بر در اختیار داشتن امکانات و ماشین آلات مورد نیاز، و تمرکز ویژه در این موضوع از سال 1378 نام خود را به عنوان اولین و بزرگترین مرکز حرفه ای و تخصصی چاپ انواع کارت ویزیت مطرح نموده و اینک توانسته است، پس از گذشت بیش از سیزده سال، رکورد بی سابقه 350،000،000 (سیصد و پنجاه میلیون) کارت را در سطح کشور به نام خود بر جای گذارد. (هر ایرانی 5 کارت)

   این چاپخانه موفقیت خود در این زمینه را همواره مرهون اعتماد مشتریان خود به ویژه طیف وسیع همکاران اعم از چاپخانه ها، کانون های تبلیغاتی، دفاتر فنی و ... در سراسر کشور می داند.

   هم اکنون انواع کارت ویزیت یکرو و دورو و در مدل های براق، مات، کتان، لمینیت براق و لمینیت مات، برچسب ... با بهترین کیفیت، سریعترین زمان، بسته بندی مناسب، و قیمت متناسب توسط چاپ مهراد ارائه می گردد.

   لطفاً برای اطلاع بیشتر از انواع کارت و قیمت های آن، از قسمت تعرفه ها، تعرفه چاپ انواع کارت ویزیت را مطالعه فرمایید.


مطالب مرتبط: 

پرداخت الکترونیک