Persian   |   English                           صفحه نخست    |   تماس با ما   |   درباره ما  
چاپ مهراد - چاپ کارت ویزیت      

چاپ انواع کارت ویزیت


   یکی از استراتژیک ترین و پرتیراژ ترین محصولات ارائه شده توسط چاپ مهراد، کارت ویزیت می باشد. تولید این کالا در تعداد صنعتی، علیرغم نام و ظاهر بسیار ساده اش چنان پیچیدگی ها و حساسیت هایی به خود متحمل می شود، که تنها تعداد معدودی از فعالان عرصه چاپ توانسته اند، با آن دست و پنجه نرم کرده و از پس مدیریت، نظارت کامل بر تولید، قیمت رقابتی و خدمات آن برآیند

   در این میان آنچه که بسیار حائز اهمیت است، توانایی و تعهد به حفظ کیفیت مطلوب و مرغوب، بسته بندی مناسب و توزیع دقیق و سریع کارت های تولیدی می باشد.

   چاپ مهراد علاوه بر در اختیار داشتن امکانات و ماشین آلات مورد نیاز، و تمرکز ویژه در این موضوع از سال 1378 نام خود را به عنوان اولین و بزرگترین مرکز حرفه ای و تخصصی چاپ انواع کارت ویزیت مطرح نموده و اینک توانسته است، پس از گذشت بیش از سیزده سال، رکورد بی سابقه 350،000،000 (سیصد و پنجاه میلیون) کارت را در سطح کشور به نام خود بر جای گذارد. (هر ایرانی 5 کارت)

   این چاپخانه موفقیت خود در این زمینه را همواره مرهون اعتماد مشتریان خود به ویژه طیف وسیع همکاران اعم از چاپخانه ها، کانون های تبلیغاتی، دفاتر فنی و ... در سراسر کشور می داند.

   هم اکنون انواع کارت ویزیت یکرو و دورو و در مدل های براق، مات، کتان، لمینیت براق و لمینیت مات، برچسب ... با بهترین کیفیت، سریعترین زمان، بسته بندی مناسب، و قیمت متناسب توسط چاپ مهراد ارائه می گردد.

   لطفاً برای اطلاع بیشتر از انواع کارت و قیمت های آن، از قسمت تعرفه ها، تعرفه چاپ انواع کارت ویزیت را مطالعه فرمایید.


مطالب مرتبط:

     
 
ورود به سایت  
شناسه:
رمز ورود:
 
ورود خودکار
  
رمز عبورم را فراموش کرده ام!
     

 
تصویر روز   

     

 
بازدید کننده گرامی!    

بـه پــایـگـاه اطلاع رسـانـی چاپ مهـراد خـوش آمدید.

در حـال حاضـر شما در حال بازدیـد از نسخـه آزمـایشـی این پـایگـاه مـی بـاشیـد. تـلاش ما بر آن است تا با تـوسـعـه و تکامل هر چـه سـریـع تر آن، تجـارت الکـتـرونیـک را در ایـن حـرفـه نهادینه نماییم.

پیشاپیش از همراهی شما صمیمانه سپاسگزاریم.

     
 
آمار بازدیدها   
بازدیدکننده امروز:  74
بازدید از صفحات امروز:  277
افراد آنلاین:  32
بازدیدکننده کل:  359879
     

 
پرداخت الکترونیک