چاپ کارت ویزیت

قیمت چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت اصفهان

چاپ

کارت ویزیت

لیست قیمت چاپ

تعرفه چاپ

چاپ کاتالوگ

چاپ تقویم

چاپ مهراد اصفهان

چاپ آنلاین

چاپ کتاب

چاپ کاتالوگ

چاپ سربرگ

چاپ ساک دستی

چاپ تراکت

چاپ فاکتور

چاپ پاکت

چاپ بروشور

چاپ سررسید

چاپ سالنامه

هدایای تبلیغاتی

چاپ ساک کاغذی

کارت ویزیت لایه باز

دانلود عکس با کیفیت

دانلود طرح کارت ویزیت

Persian   |   English                           صفحه نخست    |    تماس با ما   |    درباره ما  

بسم الله الرحمن الرحیم

به نام خداوند جان و خرد


چاپ مهراد از سال 1378 با هدف ایجاد اشتغال و توسعه صنعت چاپ و تبلیغات و با اخذ مجوز های لازم فعالیت خود را آغاز نموده است.

هدف اصلی ما از ابتدا ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات و خدمات از روش هایی همچون پایبندی به تعهدات و عدم  کم فروشی در تعداد، نوع و کیفیت مواد اولیه، و همچنین نظارت دقیق بر مراحل تولید و چاپ، پس از چاپ و بسته بندی آن بوده است. تا آنجا که مشتریان با ملاحظه این صداقت، اعتماد ارزشمند خود را به این شرکت معطوف نموده و باعث دلگرمی ما و پیشرفت روزافزون آن شده اند.

در ادامه مدیران این شرکت با شناسایی و ارزش گذاری برای نیاز قشر جدیدی از فعالان مؤثر و مهم صنعت چاپ و تبلیغات که عموماً با نام اختصاری همکار شناخته می شده اند، یکی از اهداف اصلی و اساسی خود را برای ایجاد روال و فرآیند جدید و متناسب با معضلات این رشته، تأمین تجیزات و امکانات مورد نیاز آن، و بهینه سازی چرخه ها بر اساس بازخورد مناسبی که از ارتباط با این گروه فراهم شده بود، نهاده اند.

در این میان تمام تلاش ما بر آن بوده تا علیرغم همه معضلات این رشته، اولاً با شناخت نیاز همکاران و با افزودن محصولات و خدمات جدید و ثانیاً با ایجاد و گسترش سیستم مناسب و پاسخگو، شرایط نسبتاً مطلوبی را برای مشتریان خود فراهم آوریم.

امروز ارائه گسترده و متنوع خدماتی چون چاپ افست (از فایل تا تحویل)، چاپ و تولید انواع کارت ویزیت، تولید و توزیع انواع سالنامه (سررسید نامه)، تقویم و دفتر تلفن، طراحی و تولید انواع ساک های تبلیغاتی پارچه ای و کاغذی، چاپ لارج فرمت، طراحی گرافیک و غیره، علاوه بر ایجاد زمینه اشتغال مستقیم بیش از چهل نفر نیروی جوان و تحصیل کرده و اشتغال غیر مستقیم بیش از یکصد نفر، مهراد را به عنوان یک نام و برند خوشنام و آشنا برای فعالان این رشته در سطح میهنمان معرفی کرده است.

هم اکنون نیز با بهره گیری از فناوری اطلاعات در کنار صنعت چاپ، مساعی خود را بر آن نهاده ایم تا با طراحی و ایجاد اولین سامانه اتوماسیون ویژه این صنعت، باز هم علاوه بر پیشگام بودن، شرایط بهتری را نسبت به گذشته برای مخاطبان خود فراهم کنیم.

امیدواریم روزی برسد که بتوانیم رضایت تمامی ولی نعمتان خود را که همانا مشتریان این شرکت می باشند، از هر جهت حاصل نماییم.
پرداخت الکترونیک